Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Хто є платниками збору у вигляді надбавки на газ?

25.08.2011

Платниками збору є суб'єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, які провадять діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є відокремлений підрозділ (філія) платником збору у вигляді надбавки на газ?

25.08.2011

У разі якщо відокремлений підрозділ здійснює діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів, то таким відокремленим підрозділом подається розрахунок за місцем його податкової реєстрації та сума збору вноситься до спеціального фонду державного бюджету на рахунки, відкриті в органах Державного казначейства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору у вигляді надбавки на газ, якщо суб’єкт господарювання (А) отримує від ЮО (Б) на підставі відповідного довгострокового договору постачання природний газ та у подальшому частину придбаного газу суб’єкт господарювання

25.08.2011

Об'єктом обчислення збору є вартість природного газу в обсязі, відпущеному кожній категорії споживачів у звітному періоді, яка визначається на підставі актів приймання-передачі газу, підписаних платником та відповідним споживачем (для населення – на підставі облікових документів), з урахуванням відповідного тарифу. Таким чином: 1) У частині використання газу для опалення службового приміщення на АГНКС підприємства споживачем газу є це підприємство, і об'єкт обчислення збору виникає у юридичної особи, у якого було отримано природний газ (Б). 2.У частині використання газу для здійсненні роздрібної торгівлі (невизначеному колу покупців) - споживачами є покупці, які придбавають газ на газонаповнювальній станції підприємства, тому об'єкт обчислення виникає у цього підприємства (А). 3)Об'єкт обчислення збору виникає також у газових трейдерів, які придбавають природний газ у підприємства і реалізують його кінцевим споживачам (В).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору у вигляді надбавки на газ, якщо комісіонер (А) укладає договори комісії з комітентом (Б), згідно з якими комісіонер бере зобов'язання здійснити за винагороду від свого імені та за рахунок комітента реалізацію природ

25.08.2011

Платниками збору є суб'єкти господарювання та їхні відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів. Однією з ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом є наявність у ліцензіата (постачальника) договорів купівлі-продажу із власниками природного газу. Тобто на момент відпуску природного газу споживачу постачальник є власником такого природного газу. Враховуючи вищевикладене, при реалізації газу кінцевому споживачу за договором комісії власником природного газу є комітент (Б), який і є платником збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є підприємство (А), яке постачає природний газ підприємству-посереднику (Б), яке використовує природний газ для надання послуг та інших власних потреб, платником збору у вигляді надбавки на газ?

25.08.2011

Суб'єкти господарювання, а також їхні відокремлені підрозділи, які на підставі укладених із споживачами договорів здійснюють діяльність із постачання природного газу, є платниками збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ і зобов'язані подавати розрахунок суми збору до органу державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку та сплачувати його до спеціального фонду держбюджету в терміни, визначені для місячного звітного (податкового) періоду. Пунктом 2 Порядку визначено, що споживачами є такі категорії: населення, бюджетні організації та установи, підприємства комунальної теплоенергетики, теплові електростанції, електроцентралі та котельні суб'єктів господарювання, у тому числі блочні (модульні) котельні, інші суб'єкти господарювання та їхні відокремлені підрозділи, які використовують природний газ для виробництва товарів та надання послуг, на інші власні потреби. Таким чином, платником збору є лише кінцевий постачальник природного газу, тобто суб'єкт господарювання, який здійснює безпосереднє постачання природного газу споживачу. Усі інші СГД, що здійснюють продаж (перепродаж) природного газу безпосередньому постачальнику природного газу для споживача і не використовують цей природний газ для виробництва товарів, надання послуг та на інші власні потреби, відповідно до Порядку не є платниками збору у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ. Отже, підприємство(А).що постачає природний газ підприємству-посереднику (Б), яке використовує природний газ для надання послуг та інші власні потреби, є платником збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ у обсязі, яке підприємство-посередник використовує для надання послуг та на інші власні потреби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору у вигляді надбавки на газ СГ, який здійснює роздрібну торгівлю стисненим природним газом за нерегульованим тарифом на газонаповнювальній компресорній станції?

25.08.2011

Платником збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ є суб’єкт господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю стисненим природним газом за нерегульованим тарифом на газонаповнювальній компресорній станції невизначеному колу покупців, оскільки споживачами є покупці, які придбавають стиснений газ на газонаповнювальній компресорній станції суб’єкта господарювання.

Читати далі »