Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору у вигляді надбавки на газ, якщо комісіонер (А) укладає договори комісії з комітентом (Б), згідно з якими комісіонер бере зобов'язання здійснити за винагороду від свого імені та за рахунок комітента реалізацію природ

Надрукувати документ
25.08.2011

Главою 69 Цивільного кодексу від 16 січня 2003 року № 435-ІV із змінами та доповненнями визначено, що за договором комісії одна сторона (комісіонер) зобов'язується за дорученням другої сторони (комітента) за плату вчинити один або кілька правочинів від свого імені, але за рахунок комітента. Істотними умовами договору комісії, за якими комісіонер зобов'язується продати або купити майно, є умови про це майно та його ціну. Майно, придбане комісіонером (А) за рахунок комітента, є власністю комітента (Б). Відповідно до п.2 Порядку внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2005 року № 442 із змінами та доповненнями (далі - Порядок), об'єктом обчислення збору є вартість природного газу в обсязі, відпущеному кожній категорії споживачів у звітному періоді, яка визначається на підставі актів приймання-передачі газу, підписаних платником та відповідним споживачем (для населення - на підставі облікових документів), з урахуванням відповідного тарифу. Платниками збору є суб'єкти господарювання та їхні відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів. Згідно п.1 Порядку поняття тарифу визначено як ціна природного газу для відповідної категорії споживачів без урахування тарифів на його транспортування і постачання споживачам та суми ПДВ. Вартість обсягів природного газу (п.2 Порядку), пов'язана із зобов'язаннями з передачі майна, тобто з відпуском обсягів природного газу кожній категорії споживачів у звітному періоді, тоді як дії. пов'язані з виконанням договору комісії, належать до зобов'язань з надання послуги. Згідно з пп.2.1.1 п.2.1 п.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених наказом Держпідприємництва від 25.08.05 №73, однією з умов здійснення господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, є наявність у ліцензіата (постачальника) договорів купівлі-продажу із власниками природного газу. Тобто на момент відпуску природного газу споживачу постачальник є власником такого природного газу. Враховуючи вищевикладене, при реалізації газу кінцевому споживачу за договором комісії власником природного газу є комітент (Б), який і є платником збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.