Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи є підприємство (А), яке постачає природний газ підприємству-посереднику (Б), яке використовує природний газ для надання послуг та інших власних потреб, платником збору у вигляді надбавки на газ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з Порядком внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2005 року №442 (далі - Порядок), всі без винятку суб'єкти господарювання, а також їхні відокремлені підрозділи, які на підставі укладених із споживачами договорів здійснюють діяльність із постачання природного газу, є платниками збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ і зобов'язані подавати розрахунок суми збору до органу державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку та сплачувати його до спеціального фонду держбюджету в терміни, визначені для місячного звітного (податкового) періоду. Пунктом 2 Порядку визначено, що споживачами є такі категорії: населення, бюджетні організації та установи, підприємства комунальної теплоенергетики, теплові електростанції, електроцентралі та котельні суб'єктів господарювання, у тому числі блочні (модульні) котельні, інші суб'єкти господарювання та їхні відокремлені підрозділи, які використовують природний газ для виробництва товарів та надання послуг, на інші власні потреби. Таким чином, платником збору є лише кінцевий постачальник природного газу, тобто суб'єкт господарювання, який здійснює безпосереднє постачання природного газу споживачу. Усі інші СГД, що здійснюють продаж (перепродаж) природного газу безпосередньому постачальнику природного газу для споживача і не використовують цей природний газ для виробництва товарів, надання послуг та на інші власні потреби, відповідно до Порядку не є платниками збору у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ. Отже, підприємство (А), що постачає природний газ підприємству-посереднику (Б), яке використовує природний газ для надання послуг та інші власні потреби, є платником збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ у обсязі, яке підприємство-посередник використовує для надання послуг та на інші власні потреби.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.