Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Ставки збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.09.2008 Які ставки збору у вигляді надбавки на газ залежно від категорії споживача (крім підприємств хімічної галузі) діють станом на 1 червня 2008 року?

25.08.2011

Станом на 1 червня 2008 року збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) - у розмірі 2 відсотка; - для населення - у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ - у розмірі 12 відсотків; - для промислових та інших суб’єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ у розмірі 12 відсотків.

Читати далі »

Діє до 13.01.2009 Які з 1 червня 2008 року встановлені ставки збору у вигляді надбавки на газ, що використовуються підприємствами хімічної галузі як сировина відповідно до окремого договору купівлі-продажу з постачальником?

25.08.2011

З 1 червня 2008 р на обсяг природного газу, що використовується підприємствами хімічної галузі, перелік яких затверджується Міністерством промислової політики за погодженням з Державною податковою адміністрацією та Міністерством фінансів, як сировина відповідно до окремого договору купівлі-продажу з постачальником, збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ справляється у розмірі 6 відсотків.

Читати далі »

Діє до 13.01.2009 Які ставки збору у вигляді надбавки на газ залежно від категорії споживача діють з 1 вересня 2008 року?

25.08.2011

З 01.09.08 збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) - у розмірі 2 відсотка; - для населення - у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ - у розмірі 12 відсотків; - для промислових та інших суб’єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ у розмірі 12 відсотків. На обсяг природного газу, що використовується підприємствами хімічної галузі, перелік яких затверджується Міністерством промислової політики за погодженням з Державною податковою адміністрацією та Міністерством фінансів, як сировина відповідно до окремого договору купівлі-продажу з постачальником, збір справляється у розмірі 6 відсотків. У вересні 2008 року на обсяг природного газу, що використовується підприємствами гірничо-металургійного комплексу, перелік яких затверджується Мінпромполітики, збір справляється за нульовою ставкою. На протязі жовтня – грудня 2008 року на обсяг природного газу, що використовується для технологічних потреб підприємствами гірничо-металургійного та хімічного комплексу, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України, збір справляється за нульовою ставкою.

Читати далі »

Діє до 01.05.2009 Які у 2009 році застосовуються ставки збору у вигляді надбавки на газ залежно від категорії споживача?

25.08.2011

З 13 січня 2009 року збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) - у розмірі 2 відсотка; - для населення - у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ – за нульовою ставкою; - для промислових та інших суб’єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ – за нульовою ставкою. При заповненні платниками розрахунку збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за січень 2009 року необхідно враховувати ставки збору, які діяли до 13 січня 2009 року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які у 2009 році (з 1 травня) застосовуються ставки збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ залежно від категорії споживача?

25.08.2011

З 1 травня 2009 року збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) - у розмірі 2 відсотка; - для населення - у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ – у розмірі 2 відсотка; - промислових та інших суб'єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ (за винятком підприємств хімічної галузі, що використовують природний газ як сировину) – у розмірі 2 відсотка; - до 1 січня 2010 року на обсяг природного газу, що використовується підприємствами хімічної галузі, перелік яких затверджується Мінпромполітики за погодженням з ДПА та Мінфіном, як сировина за окремим договором купівлі-продажу, що укладається з постачальником, збір справляється за нульовою ставкою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою справляється збір у вигляді надбавки на газ для споживачів усіх форм власності, на обсяги природного газу, що постачаються для опалення культових споруд релігійних організацій?

25.08.2011

На обсяги природного газу, що постачаються для опалення культових споруд релігійних організацій, збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності справляється у розмірі 2 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які у 2010 році застосовуються ставки збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ залежно від категорії споживача?

25.08.2011

За податкові (звітні) періоди 2010 року збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) - у розмірі 2 відсотка; - для населення - у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ – у розмірі 2 відсотка; - промислових та інших суб'єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ – у розмірі 2 відсотка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка застосовується ставка збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ за грудень 2010 рік при реалізації газу підприємствам хімічної галузі?

25.08.2011

На обсяги природного газу, що постачаються підприємствам хімічної галузі, збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за грудень 2010 року справляється у розмірі 2 відсотків.

Читати далі »