Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Ставки збору »

Діє до 13.01.2009 Які ставки збору у вигляді надбавки на газ залежно від категорії споживача діють з 1 вересня 2008 року?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1 Порядку внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2005 року №442 з 01.09.2008 року збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів: - для підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання, зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води), - у розмірі 2 відсотка;. - для населення – у розмірі 4 відсотка; - для бюджетних організацій та установ, промислових та інших суб'єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, що використовують природний газ – у розмірі 12 відсотків. На обсяг природного газу, що використовується підприємствами хімічної галузі, перелік яких затверджується Мінпромполітики за погодженням з Державною податковою адміністрацією та Мінфіном, як сировина за окремим договором купівлі-продажу, що укладається з постачальником, збір справляється у розмірі - 6 відсотків, встановленому відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2006 року N1723 "Про встановлення розміру збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ" із змінами та доповненнями. У вересні 2008 року на обсяг природного газу, що використовується підприємствами гірничо-металургійного комплексу, перелік яких затверджується Мінпромполітики, збір справляється за нульовою ставкою. На протязі жовтня - грудня 2008 року на обсяг природного газу, що використовується для технологічних потреб підприємствами гірничо-металургійного та хімічного комплексу, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України, збір справляється за нульовою ставкою. Перелік підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексу, яким збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ, що використовується для технологічних потреб, у жовтні - грудні 2008 року встановлений за нульовою ставкою, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2008 року N 925.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.