Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Ставки збору »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою справляється збір у вигляді надбавки на газ для споживачів усіх форм власності, на обсяги природного газу, що постачаються для опалення культових споруд релігійних організацій?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 14 березня 1995 року № 213 „Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України” (із змінами), постановами Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (із змінами) та від 3 вересня 2009 року № 989 „Про ціни на природний газ для потреб релігійних організацій” Національна комісія регулювання електроенергетики України своєю постановою від 1 жовтня 2009 року № 1129 „Про затвердження цін на природний газ для опалення культових споруд релігійних організацій”, що набрала чинності з 1 жовтня 2009 року, затвердила ціни на природний газ для опалення культових споруд релігійних організацій на рівні роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення. Механізм внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності (далі - збір) визначено Порядком внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2005 року № 442 із змінами і доповненнями (далі – порядок № 442). Порядком № 442 релігійні організації не визначено, як окрему категорію споживачів природного газу, тому збір на обсяги природного газу, що постачаються для таких організацій справляється за ставкою, визначеною для інших суб’єктів господарювання. Частиною 3 пункту 1 порядку № 442 визначено, що збір справляється на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів як промислові та інші суб’єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, що використовують природний газ (за винятком підприємств хімічної галузі, що використовують природний газ як сировину) у розмірі 2 відсотків. Таким чином, на обсяги природного газу, що постачаються для опалення культових споруд релігійних організацій, збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності справляється у розмірі 2 відсотків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.