Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до затвердженого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 29.03.2009 Чи збільшується ціна природного газу, розмір якої затверджує безпосередньо КМУ, на розмір нової надбавки - витрат НАК "Нафтогаз України" на реалізацію природного газу, для розрахунку суми збору у вигляді цільової надбавки на газ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2005 р. N 442 затверджений Порядок внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ (далі –Порядок ). Відповідно до п.1 даного Порядку, під діючим тарифом слід розуміти ціну природного газу для відповідної категорії споживачів без урахування тарифів на його транспортування і постачання споживачам та суми податку на додану вартість. Згідно з п.2 даного Порядку, об'єктом обчислення збору є вартість природного газу в обсязі, відпущеному кожній категорії споживачів у звітному періоді, яка визначається на підставі актів приймання-передачі газу, підписаних платником та відповідним споживачем (для населення - на підставі облікових документів), з урахуванням відповідного тарифу. Постачання природного газу може здійснюватися за регульованими та за нерегульованими цінами. Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 р. №605 із змінами та доповненнями запроваджені граничні рівні цін на природний газ для НАК „Нафтогаз України”. Наказом Міністерства палива та енергетики України від 25 липня 2008 року №396 із змінами та доповненнями (далі – Наказ №396) затверджені витрати НАК „Нафтогаз України” на реалізацію природного газу (наказ Міністерства палива та енергетики України від 25 квітня 2008 року №247 втратив чинність у зв’язку з Наказом №396). Суб’єкт господарювання, який одержав ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, збір у вигляді цільової надбавки нараховує на обсяг відпущеного кожній категорії споживачів природного газу, за цінами природного газу без урахування тарифів на транспортування і постачання природного газу споживачам та суми ПДВ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.