Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Платники

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який суб’єкт господарювання є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який здійснює видобування корисних або геологічне вивчення надр з подальшою дослідно-промисловою розробкою є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин суб’єкт господарювання, який видобуває і використовує питну підземну воду?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який видобуває і використовує питну підземну воду, не є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин суб’єкт господарювання, у разі виконання робіт з днопоглиблення?

25.08.2011

Якщо при роботах днопоглиблення проводиться видобуток піщано-гравійної сировини, то суб’єкт господарювання є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Підприємство здійснює видобуток промислових підземних вод. Чи треба в цьому випадку сплачувати плату за користування надрами?

25.08.2011

За видобуток промислових підземних вод потрібно сплачувати платежі за користування надрами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником платежів за користування надрами суб’єкт господарювання у разі здійснення видобутку промислових підземних вод?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання у разі здійснення видобутку промислових підземних вод є платником платежів за користування надрами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ЄП, платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

25.08.2011

Суб‘єкт підприємницької діяльності – платник єдиного податку, не є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Які ресурсні платежі сплачує суб’єкт господарювання, який має дозвіл на видобуток піску?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який має дозвіл на видобуток піску є платником платежу за користування надрами для видобування корисних копалин та збору за геологорозвідувальні роботи.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Які ресурсні платежі сплачує суб’єкт господарювання, який має дозвіл на видобуток піску?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який має дозвіл на видобуток піску, є платником платежу за користування надрами для видобування корисних копалин та збору за геологорозвідувальні роботи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можуть бути учасники договору про спільну діяльність, пов'язану з користуванням нафтогазоносним и надрами окремими платниками платежів за користування надрами, якщо вони не є власниками спеціальних дозволів на користування надрами?

25.08.2011

Учасники договору про спільну діяльність не можуть бути платниками платежів за користування надрами, оскільки власник спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами не може дарувати, продавати або будь-яким чином відчужувати права, надані йому спеціальним дозволом на користування нафтогазоносними надрами, будь-якій іншій юридичній чи фізичній особі, в тому числі передавати їх до статутних фондів створюваних з його участю суб'єктів господарської діяльності, а також до майна спільної діяльності. Платниками платежів за користування надрами можуть бути лише суб'єкти господарювання, які здійснюють видобування корисних копалин або геологічне вивчення надр з подальшою дослідно-промисловою розробкою, які отримали спеціальні дозволи на користування надрами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У суб’єкта господарювання є контрагент державне підприємство, яке добуває корисні копалини. Суб’єкт господарювання купує у державного підприємства видобуті корисні копалини. Хто є платником плати за користування надрами: суб’єкт господар

25.08.2011

У разі, якщо державне підприємство: провадить господарську діяльність з видобування корисних копалин на підставі наявного у нього спеціального дозволу на користування надрами в цілях, пов’язаних з видобуванням корисних копалин в межах відповідної ділянки надр, то платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин є таке державне підприємство; здійснює операції з видобування корисних копалин на підставі укладеного із суб’єктом господарювання господарського договору про надання ним (державним підприємством) послуг з видобування корисних копалин, то платником платежів за користування надрами є суб’єкт господарювання, який отримав ділянку надр у користування в цілях, пов’язаних з видобуванням корисних копалин на підставі відповідного спеціального дозволу. При цьому, відповідно до статті 189 Цивільного кодексу України, власність на видобуту корисну копалину належить власнику такого спеціального дозволу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є суб’єкт господарювання, який здійснює видобування корисних копалин (на підставі спеціального дозволу на користування надрами або укладеного господарського договору про надання послуг з видобування корисних копалин) платником платеж

25.08.2011

У разі якщо суб’єкт господарювання здійснює: 1) господарську діяльність з видобування корисних копалин на підставі наявного у нього спеціального дозволу на користування надрами, то він є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин; 2) операції з видобування корисних копалин на підставі укладеного господарського договору про надання послуг з видобування корисних копалин, то платником платежів за користування надрами є суб’єкт господарювання, який отримав ділянку у користування в цілях, пов’язаних з видобуванням корисних копалин, на підставі спеціального дозволу. Власність на видобуту корисну копалину належить власнику такого спеціального дозволу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ФСП платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

25.08.2011

Платник фіксованого сільськогосподарського податку є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин СГ, у разі виконання гідронамиву територій, днопоглиблювальних робіт (очищенні ставків, озер) та видобування мулу?

25.08.2011

Надрокористувачі, які виконують днопоглиблювальні роботи та гідронамив територій у відповідності до спеціального дозволу на користування надрами (у дозволі зазначаються корисні копалини, які видобуваються) повинні справляти платежі за користування надрами, за нормативами передбаченими у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями (далі – Закон №309). При цьому, для мулу у Додатку N 1 до Закону № 309 базового нормативу платежу за користування надрами для видобування корисних копалин не передбачено. Користування надрами без отримання спеціального дозволу на користування надрами є порушенням, незалежно від наявності дозволів водоохоронних організацій, місцевих органів виконавчої влади тощо.

Читати далі »