Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Платники »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин суб’єкт господарювання, у разі виконання робіт з днопоглиблення?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.14 Кодексу України про надра від 27 липня 1994 року № 132/94-ВР із змінами і доповненнями (далі - Кодекс) при проведенні робіт з гідронамиву територій та днопоглиблювальних робіт порушуються надра, тобто здійснюється користування надрами. Надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр. Право на користування надрами засвідчується актом про надання гірничого відводу. Користування надрами без отримання спеціального дозволу на користування надрами є порушенням статті 19 Кодексу, незалежно від наявності дозволів водоохоронних організацій, місцевих органів виконавчої влади тощо. Відповідно до вимог статті 28 Кодексу користування надрами є платним. Згідно з Переліком корисних копалин місцевого значення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року № 827 із змінами та доповненнями, пісок відноситься до піщано – гравійної сировини. Виходячи з викладеного, надрокористувачі, які виконують днопоглиблювальні роботи повинні справляти платежі за користування надрами. Обчислення платежів за користування надрами для видобування корисних копалин здійснюється відповідно до Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N264 із змінами та доповненнями.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.