Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Платники »

Діє до 01.01.2009 Підприємство здійснює видобуток промислових підземних вод. Чи треба в цьому випадку сплачувати плату за користування надрами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. N264, платежі справляються із суб'єктів господарювання, які здійснюють видобування корисних копалин або геологічне вивчення надр з подальшою дослідно-промисловою розробкою. Слід зазначити, що промислові води – це підземні води, що вміщують корисні компоненти в кількості, достатній для економічно ефективного їх вилучення. З промислових підземних вод вилучаються такі корисні компоненти, як йод, бром, літій, стронцій, магній, германій, сульфати натрію та калію, бор та інші компоненти. Якщо підприємство здійснює видобуток промислових підземних вод, то воно є платником плати за користування надрами для видобування корисних копалин. З 4 червня 2008р. запроваджені базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, згідно з додатком №1 до Закону України від 3 червня 2008 року N 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Для промислових вод базові нормативи встановлені у розмірі 0,14 грн. за куб.метр видобутих корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.