Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Платники »

Діє до 30.04.2010 Які ресурсні платежі сплачує суб’єкт господарювання, який має дозвіл на видобуток піску?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з ст.19 Кодексу України про надра від 27 липня 1994 року №132/94-ВР із змінами та доповненнями (далі – Кодекс), надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр. Право на користування надрами засвідчується актом про надання гірничого відводу. Відповідно до ст.28 Кодексу користування надрами є платним, крім випадків, передбачених ст.29 цього ж Кодексу. Плата справляється за користування надрами в межах території України, її континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони. Плата за користування надрами справляється у вигляді: 1) платежів за користування надрами; 2) відрахувань за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету; 3) збору за видачу спеціальних дозволів. Отримавши спеціальний дозвіл на користування ділянкою надр для видобутку піску, суб’єкту господарювання необхідно сплачувати платежі за користування надрами для видобування корисних копалин та збір за геологорозвідувальні роботи, відповідно до Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року №264 із змінами та доповненнями та Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115 із змінами та доповненнями (далі – Постанова №115). Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин наведені у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями. До нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, які затверджені Постаново №115 застосовується коефіцієнт 2,27. Крім цього, здійснюється індексація нормативів при розрахунку цього збору за звітний квартал з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу. Величини індексів інфляції щомісячно визначаються Державним комітетом статистики України і опубліковуються в газеті "Урядовий кур’єр".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.