Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Платники »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ФСП платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно ст.1 Закону України від 17 грудня 1998 року №320-ХІV "Про фіксований сільськогосподарський податок" із змінами і доповненнями фіксований сільськогосподарський податок сплачується в рахунок таких податків і зборів (обов'язкових платежів): податку на прибуток підприємств; плати (податку) за землю; комунального податку; збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету; плати за придбання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності; збору за спеціальне водокористування. Інші податки та збори (обов'язкові платежі), визначені Законом України від 25 червня 1991 року №1251 “Про систему оподаткування”, із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1251), сплачуються сільськогосподарськими товаровиробниками в порядку і розмірах, визначених законодавчими актами України. Згідно із ст.14 Закону № 1251 до загальнодержавних податків і зборів (обов’язкових платежів) належить збір за спеціальне використання природних ресурсів, складовою якого є платіж за користування надрами для видобування корисних копалин. Таким чином, платник фіксованого сільськогосподарського податку, є платником платежів за користування надрами для видобування корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.