Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Об’єкт обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 До якого виду корисних копалин відноситься пісок та які при цьому застосовуються нормативи для обрахування плати за користування надрами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 4.9 Інструкції №198, пісок і гравій використовуються у будівельній галузі як заповнювачі бетонів, у будівництві автомобільних доріг, для улаштування баластного шару залізничних шляхів, виробництва будівельних і штукатурних розчинів, силікатних виробів, портландцементу, покрівельних рулонних матеріалів. Піски, крім того, використовуються в ливарному виробництві (формувальні піски), виробництві динасу, порцеляно-фаянсу, скла, карбіду кремнію, при виробництві цементів, фільтруванні водопровідної води, у пісочницях локомотивів як абразивний матеріал, для рекультивації і планування територій та в інших виробництвах. Пунктом 4.10 Інструкції N 198 визначено, що вимоги до якості піску і гравію залежно від призначення визначаються державними стандартами і технічними умовами. У деяких випадках придатність піску встановлюється за результатами випробувань готової продукції. Звертаємо увагу, що згідно з Переліком корисних копалин місцевого значення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року N 827, пісок відноситься до піщано-гравійної сировини. Пунктом 7 розд. II Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" запроваджені базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, що наведені у додатку N 1 до цього Закону. Зокрема, для піску застосовуються наступні нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин: 5)кварцит та пісок кварцевий для металургії – 7,50 % до вартості видобутих корисних копалин, товарної продукції; 6)пісок формувальний – 9,00 за тонну погашених запасів корисних копалин; 7)пісок для виробництва скла – 7,50 % до вартості видобутих корисних копалин, товарної продукції; 8)для піщано-гравійної сировини - 5 % вартості видобутих корисних копалин, товарної продукції.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.