Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Нормативи платежів »

Діє до 01.01.2011 Як проводиться обчислення податкового зобов’язання по платежах за користування надрами, якщо у звітному періоді піщано-гравійна сировина, видобута при очищенні фарватерів річки, не реалізується споживачам, а складується на складі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. №264 (далі - Порядок), вартість видобутих корисних копалин за звітний період обчислюється платником з урахуванням обсягу готової продукції, що перебуває на складі гірничодобувного підприємства, та більшої її величини, обрахованої за фактичними цінами реалізації видобутих корисних копалин або за їх розрахунковою вартістю. Вартість одиниці видобутих корисних копалин визначається: за фактичною ціною реалізації корисних копалин – відповідно до положень п.5-7 Порядку, а за розрахунковою вартістю відповідно до положень п.8-13 Порядку. Якщо, при здійсненні очищення фарватерів річки, піщано-гравійна сировина у звітному періоді не реалізується споживачам, а складується на складі, вартість видобутих корисних копалин визначається за розрахунковою вартістю, а саме відповідно п.8-12 Порядку. Податкові зобов’язання по платежах за користування надрами для видобування піщано-гравійної сировини за звітний період обчислюються відповідно до п. 14 Порядку за формулою: (обсяг видобутих корисних копалин у податковому/звітному періоді (в одиницях маси), помножити на вартість одиниці видобутих копалин, обчислену згідно з п.8-12 Порядку), помножити на величину визначеного у відносних значеннях базового нормативу платежів для видобування корисних копалин, помножити на коефіцієнт, зазначений у додатку до Порядку. Базовий норматив платежів за користування надрами для піщано-гравійної сировини у 2008 році встановлено у розмірі 5% за 1 тонну видобутої сировини. У додатку до Порядку передбачені коефіцієнти, які застосовуються до базових нормативів платежів за користування надрами. Так, при видобуванні піщано-гравійної сировини в межах акваторії морів, водосховищ, у річках та їх заплавах (крім видобування, пов'язаного з плановими роботами з очищенням фарватерів річок) застосовується коефіцієнт 2,0.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.