Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Нормативи платежів »

Діє до 01.01.2011 Які у 2009 році базові нормативи платежі за користування надрами для видобування глинистих порід (у тому числі: каоліну первинного, каоліну вторинного, глини вогнетривкої, глини тугоплавкої, сировини керамзитової, сировини цегельно-череп

Надрукувати документ
25.08.2011

Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування глинистих порід наведені у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі - Закон №309) в залежності від диференціації глинистих порід, (у тому числі: каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка, сировина керамзитова, сировина цегельно-черепична) за вмістом Al2O3 (відсотки) та віднесені до корисних копалини місцевого значення. Законом України від 25 грудня 2008 року №798-VІ „Про внесення змін до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” внесені зміни до пункту 8 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону № 309, зокрема у 2009 році запроваджується базовий норматив платежів за користування надрами для видобування глинистих порід у розмірі 5 відсотків до вартості таких видобутих порід, замість нормативів у грошовому розмірі. Корисні копалини такі як каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка, відповідно до Переліку корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року N 827 "Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення", віднесено до корисних копалин загальнодержавного значення. У відповідності зі статтею 8 Конституції України в Україні визначається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну чинність. Закони й інші нормативно-правові акти приймаються на підставі Конституції України й повинні відповідати їй. Відповідно до частини першої статті 1 Закону України „Про систему оподаткування” від 25 червня 1991 року №1251-ХП із змінами та доповненнями установлення й скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) у бюджети й у державні цільові фонди, а також пільг їхнім платникам здійснюються Верховною Радою України, Верховною Радою Автономної Республіки Крим і сільськими, селищними, міськими радами відповідно до даного Закону, іншими законами України про оподаткування. Постанови, положення, порядки готуються на підставі законів України, актів або доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів, рішень урядових комітетів, доручень Прем'єр-міністра, Першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністрів. Тобто, нормативно-правові акти повинні відповідати актам вищої юридичної чинності. Враховуючи вищевикладене, оскільки Закон N309 має вищу нормативну силу, то глинисті породи (у тому числі: каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка, сировина керамзитова, сировина цегельно-черепична) відносяться до корисних копалин місцевого значення та за вказані глинисті породи платежі за користування надрами спрямовуються до місцевих бюджетів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.