Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Нормативи платежів »

Діє до 16.06.2010 Які застосовуються коефіцієнти у 2010 році до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин (у абсолютних та відносних величинах) наведені у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”(далі-Закон № 309). Статтею 9 Закону України від 27.04.10 № 2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (далі – Закон № 2154) установлено, що у 2010 році до базових нормативів, визначених у додатку № 1 до Закону № 309, які належать до абсолютних величин, із застосуванням коефіцієнту (1,439), який діяв у 2009 році, застосовується коефіцієнт 1,143 та запроваджується базовий норматив платежів за користування надрами для видобування глинистих порід у розмірі 5 відсотків до вартості таких видобутих порід, замість нормативів у абсолютних величинах. Це стосується таких корисних копалин, як каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка, сировина керамзитова, сировина цегельно – черепична. При цьому, відповідно до п.1 р.VII "Прикінцеві положення" Закону № 2154 вищезазначений пункт застосовується з дня опублікування Закону, тобто з 30 квітня 2010 року. Таким чином, розрахунки платежів за користування надрами для видобування корисних копалин за І квартал 2010 року подаються до органів ДПС із застосуванням до базових нормативів, які належать до абсолютних величин, визначених згідно з додатком №1 до Закону № 309 коефіцієнту 1,439, який діяв у 2009 році. З 30 квітня 2010 року при обчисленні податкових зобов'язань з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин за відповідні податкові (звітні) періоди 2010 року, платники повинні застосовувати базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком №1 до Закону № 309 із застосуванням коефіцієнтів 1,439 та 1,143 до базових нормативів, які належать до абсолютних величин. При цьому, за ІІ квартал 2010 року платники подають два розрахунки з платежу за користування надрами для видобування корисних копалин (у разі застосування базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин що належать до абсолютних), тобто починаючи з 01 квітня по 29 квітня 2010 року до базових нормативів застосовується коефіцієнт 1,439, а з 30 квітня по 30 червня (включно) 2010 року застосовуються коефіцієнти 1,439 та 1,143 до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, які належать до абсолютних величин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.