Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно до обсягу видобутих корисних копалин, додавати залишки готової продукції на складі, на початок звітного періоду?

Надрукувати документ
25.08.2011

Пунктом 3 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 264, (далі – Порядок) визначено, що об’єктом оподаткування – справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – платежі) є: обсяг погашених у звітному (податковому) періоді запасів корисних копалин в частині видів корисних копалин, для яких Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 3 червня 2008 року № 309-VI (далі – Закон № 309) затверджено абсолютні базові нормативи платежів за одиницю погашених запасів корисних копалин ділянки надр, де запасами визнаються обсяги корисних копалин, виявлені та підраховані на місці їх залягання в межах ділянки надр. При цьому, „погашення”, відповідно до Положення про порядок списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 58, полягає у списанні з обліку гірничодобувного підприємства балансових та позабалансових запасів корисних копалин загальнодержавного і місцевого значення, які пойменовані у підпунктах: „а” – „видобуті і призначені для споживання або переробки”; „б” – „втрачені у процесі видобування” пункту 3 вказаного Положення; обсяг видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин в частині видів корисних копалин, для яких Законом № 309 затверджено абсолютні та відносні базові нормативи платежів за одиницю видобутих корисних копалин, товарної продукції. Обсяг видобутих корисних копалин відповідає частині обсягу вилучених з надр корисних копалин, що перероблені, (піддані додатковим технологічним процесам, з метою їх підготовки до реалізації (споживання): подрібнення, сортування, осушення, очищення, збагачення та агломерація), на товарну продукцію гірничодобувного підприємства, яка відповідає установленим стандартам. Пункт 4 Порядку передбачає, що вартість оцінюється для обсягу видобутих безпосередньо у звітному (податковому) періоді корисних копалин. Таким чином, обсяг видобутих корисних копалин, який перебував на складі готової продукції гірничовидобувного підприємства до початку звітного (податкового) періоду, не є об’єктом справляння платежів у такому звітному (податковому) періоді. При цьому, слова пункту 4 Порядку „з урахуванням обсягу готової продукції, що перебуває на складі гірничодобувного підприємства”, визначають дві обставини при оцінці вартості видобутих корисних копалин: по-перше, базовою умовою постачання товарної продукції в договорах реалізації вважається склад готової продукції гірничодобувного підприємства; по-друге, враховується обсяг видобутих корисних копалин, для яких, як передбачено пунктом 10 Порядку, у звітному (податковому) періоді завершено комплекс технологічних операцій (процесів) з видобутку (вилучення) їх з надр, тобто отримана готова продукція”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.