Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 І. Як обчислюються податкові зобов’язання платежів за користування надрами для видобування корисних копалин у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних (%)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Законом України від 3 червня 2008 року № 309-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон № 309) для деяких видів корисних копалин затверджені базові нормативи як „відсотки до вартості видобутих корисних копалин, товарної продукції”. Абзацом третім пункту 14 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 264, (далі – Порядок) визначено формулу, в якій податкові зобов’язання у звітному (податковому) періоді з платежів обчислюються як алгебраїчний добуток таких показників, як: обсяг (кількість) видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин (в одиницях маси або об’єму) – Vф; величина визначеного у відносних значеннях базового нормативу платежів для видобутої корисної копалини (відсотки десятковим дробом з чотирма знаками після десяткового знаку) – Нвзн; коефіцієнт коригування податкових зобов’язань з платежів за користування надрами, зазначений у додатку до Порядку для відповідних умов видобування корисної копалини у звітному (податковому) періоді (десятковим дробом з двома знаками після десяткового знаку) – Кпп; вартість одиниці у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин (гривні з копійками) – Вкк. А) Обсяг (кількість) видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин (в одиницях маси або об’єму, Vф) – готова (товарна) продукція, яка у такому звітному (податковому) періоді прийнята платником, у порядку визначеному П(С)БУ 9 „Запаси”, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 20.10.99 № 246, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02.11.99 за № 751/4044 та відповідно до Методичних рекомендації з бухгалтерського обліку запасів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 10.01.07 № 2, як запаси гірничодобувного підприємства, після завершення (пункт 10 Порядку) передбаченого відповідним проектом розробки родовища корисних копалин комплексу технологічних операцій (процесів) з видобутку корисних копалин. Б) Величина базового нормативу платежів у відносних значеннях для видобутої корисної копалини, товарної продукції (відсотки десятковим дробом з чотирма знаками після десяткового знаку, Нвзн) визначається за величиною нормативу затвердженого додатком 1 до Закону № 309 для відповідної групи сировини. В) Додатком до Порядку передбачено чотири умови провадження господарської діяльності гірничодобувного підприємства, при яких у звітному (податковому) періоді при обчисленні податкових зобов’язань має застосовуватися коефіцієнт (десятковий дріб з двома знаками після десяткового знаку, Кпп). Г) Пунктом 4 Порядку встановлено, що вартість одиниці у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин (гривні з копійками, Вкк) – визначається за більшою з величин: фактична ціна реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин; розрахункова вартість видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.