Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 ІІІ. Як обчислюються податкові зобов’язання платежів за користування надрами для видобування корисних копалин у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних (%)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: Під час обчислення розрахункової вартості видобутих корисних копалин також враховуються: 1) сума нарахованої амортизації, що визначається згідно із статтею 8 Закону № 334, крім суми нарахованої амортизації на основні фонди і нематеріальні активи, що підлягають амортизації, але не пов’язані технічно та технологічно з видобуванням відповідного виду корисних копалин; 2) сума амортизації витрат, пов’язаних з видобуванням корисних копалин, згідно із статтею 9 Закону № 334. При цьому, повністю включається до розрахункової вартості видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин сума витрат під час видобування корисних копалин, стосовно яких у такому періоді завершено комплекс технологічних операцій (процесів) з видобування. Водночас, сума витрат під час видобування корисних копалин, стосовно яких у звітному (податковому) періоді не завершено комплекс технологічних операцій (процесів) з видобування, включається до розрахункової вартості видобутих корисних копалин у тому періоді, в якому завершується такий комплекс технологічних операцій (процесів). Розрахункова вартість одиниці видобутих корисних копалин ( Цр ) обчислюється за такою формулою: Цр= Вмп+( Вмп Крмпе )/ Vмп де: Вмп – сума витрат (гривні з копійками), що обчислюється відповідно до цього пункту (пункт 2); Крмпе – коефіцієнт рентабельності гірничодобувного підприємства, обчислений у матеріалах геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр, затверджених Державною комісією по запасах корисних копалин (десятковий дріб); Vмп – обсяг (кількість) видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин, товарної продукції. Таким чином, податкові зобов’язання з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин при застосуванні відносних базових нормативів платежів обчислюються, як добуток величин: - обсягу (кількості) видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин; - значеннях базового нормативу платежів для видобутої корисної копалини; - коефіцієнта коригування податкових зобов’язань з платежів за користування надрами, зазначений у додатку до Порядку; - вартості одиниці у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.