Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 Чи включається до обсягу (кількості) корисних копалин, за податковий (звітний) період (Vмп) – пункт 12 Порядку), обсяг готової продукції, що перебуває на складі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пункту 3 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 264, (далі – Порядок), у разі затвердження базового нормативу платежів за користування надрами для конкретного виду корисних копалин як: „гривень з копійками за одиницю видобутих корисних копалин, товарної продукції” або „відсотків до вартості видобутих корисних копалин, товарної продукції”, об’єктом справляння платежу (оподаткування) є обсяг видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин. Обсяг видобутих корисних копалини, що відповідає ознакам готової продукції, обліковується суб’єктом господарювання як запаси (товарні запаси), що перебувають, у тому числі й, на складі готової продукції. Таким чином, у порядку, визначеному П(С)БУ 9 „Запаси”, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 20.10.99 № 246, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02.11.99 за № 751/4044, та відповідно до Методичних рекомендації з бухгалтерського обліку запасів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 10.01.07 № 2, до обсягу (кількості) корисних копалин, за податковий (звітний) період Vмп (пункт 12 Порядку), включається та частина готової продукції, що була прийнята платником на облік у відповідному звітному (податковому) періоді як запаси, після завершення (пункт 10 Порядку) передбаченого відповідним проектом розробки родовища корисних копалин комплексу технологічних операцій (процесів) з видобутку корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.