Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 І. Який порядок справляння платежів за користування надрами для видобування руд урану та золота у 2010 році?

Надрукувати документ
25.08.2011

Пунктом 4 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N264 із змінами та доповненнями (далі – Порядок №264), зазначено, що вартість видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин (готової продукції) обчислюється платником для кожної ділянки надр на базових умовах поставки (склад готової продукції гірничодобувного підприємства) за більшою з таких її величин: - за фактичними цінами реалізації видобутих корисних копалин, відповідно до положень пунктів 5-7 Порядку № 264; - за розрахунковою вартістю видобутих корисних копалин, відповідно до положень пунктів 8-13 Порядку №264. Вартість руд урану та золота, видобутих з корінних родовищ, обчислюється з урахуванням ціни реалізації за податковий (звітний) період (у разі відсутності реалізації у цей період - за найближчі попередні податкові періоди) хімічно чистого металу без урахування податку на додану вартість, зменшеної на суму витрат платника на збагачення (афінаж) та доставку (перевезення, транспортування) споживачу. Вартість одиниці видобутих корисних копалин визначається з урахуванням частки (в натуральному вимірі) вмісту хімічно чистого металу в одиниці видобутих корисних копалин (п.13 Порядку №264). Податкові зобов’язання, з платежів за користування надрами для видобування руд урану та золота за звітний період обчислюються, згідно з п.14 Порядку №264, за формулою у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних величин (у відсотках до вартості одиниці видобутих корисних копалин), а саме добуток таких показників: - обсяг (кількість) видобутих корисних копалин у податковому (звітному) періоді (в одиницях маси або об'єму); - вартість одиниці видобутих корисних копалин, обчислена згідно з пунктами 4 – 13 Порядку №264; - величина визначеного у відносних значеннях базового нормативу платежів для видобутої корисної копалини; - коефіцієнт, зазначений у додатку до Порядку №264. Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин - руд золота та урану наведені у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями і становлять 0 відсотків до вартості видобутих цих корисних копалин. Таким чином, податкові зобов’язання з платежів за користування надрами, для видобування руд урану та золота за звітні періоди 2010 року дорівнюють нулю. Відповідно до п.15 Порядку №264, платник, до закінчення граничного строку подання податкових розрахунків за податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу, подає за встановленою ДПА України формою, податкові розрахунки з платежів органу державної податкової служби за місцезнаходженням у межах території України ділянки надр, з якої видобуто корисні копалини. (продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.