Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 Який у 2010 році порядок обчислення платежів за користування надрами для видобування глинистих порід (у тому числі: каоліну первинного, каоліну вторинного, глини вогнетривкої, глини тугоплавкої, сировини керамзитової, сировини цегельно-ч

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N 264 із змінами і доповненнями (далі – Порядок №264). Пунктом 3 Порядку N 264 передбачено, що об'єктом справляння платежу є обсяг (кількість) погашених або видобутих корисних копалин, який визначається платником за відповідною інструкцією, затвердженою Мінприроди. Пунктом 4 Порядку №264 зазначено, що вартість видобутих корисних копалин за звітний (податковий) період обчислюється платником з урахуванням обсягу готової продукції, що перебуває на складі гірничодобувного підприємства, та більшої її величини: обрахованої за фактичними цінами реалізації видобутих корисних копалин; обрахованої за їх розрахунковою вартістю. Вартість одиниці видобутих корисних копалин визначається: за фактичною ціною реалізації корисних копалин - відповідно до положень пунктів 5-7 Порядку № 264; за розрахунковою вартістю – відповідно до положень пунктів 8-13 Порядку №264. Податкові зобов’язання з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин за звітний період, зокрема, для видобування глинистих порід обчислюються згідно з п.14 Порядку №264 за формулою приведеною для застосування базових нормативів платежів у відносних величинах (у відсотках до вартості одиниці видобутих корисних копалин). Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування глинистих порід наведені у Додатку N1 до Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями в залежності від диференціації глинистих порід, (у тому числі: каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка, сировина керамзитова, сировина цегельно-черепична) за вмістом Al2O3 (відсотки) та віднесені до корисних копалини місцевого значення. Статтею 9 Закону України від 27 квітня 2010 року № 2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" встановлено, зокрема, що у 2010 році запроваджено базовий норматив платежів за користування надрами для видобування глинистих порід у розмірі 5 відсотків до вартості таких видобутих порід, замість нормативів у грошовому розмірі. Такі корисні копалини, як каолін первинний, каолін вторинний, глина вогнетривка, глина тугоплавка та сировина керамзитова відповідно до листа Міністерства фінансів України від 21.08.08 № 31-12040-432-18/32726 віднесено до корисних копалин місцевого значення і платежі за вказані глинисті породи спрямовуються до місцевих бюджетів. Відповідно до переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року №827 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2005 року № 747), корисні копалини такі як сировина цегельно-черепична, віднесено до корисних копалин місцевого значення і платежі за ці породи спрямовуються до місцевих бюджетів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.