Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обчислення платежів за користування надрами за фактичними цінами реалізації?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4. Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою КМУ від 26.03.08 №264 (далі - Порядок), вартість видобутих у звітному (податковому) періоді корисних копалин (готової продукції) обчислюється платником для кожної ділянки надр на базових умовах поставки (склад готової продукції гірничодобувного підприємства) за більшою з таких її величин: за фактичними цінами реалізації видобутих корисних копалин відповідно до положень п. 5 - 7 Порядку; за розрахунковою вартістю видобутих корисних копалин - відповідно до положень п. 8 - 13 Порядку. У випадку відсутності операції з реалізації видобутих корисних копалин, більшим із вартісних показників буде величина розрахункової вартості видобутих корисних копалин. Фактична ціна реалізації визначається, як сума доходу, що отримана (нарахована) платником за виконання ним, передбаченого господарською угодою, зобов’язання з постачання відповідної кількості товарної продукції (видобутої корисної копалини). При цьому товарна продукція повинна відповідати якісним показникам, що зазначені в укладеній із споживачем, господарській угоді, або зазначеним у такій угоді нормативно - правових актах, наприклад, стандартів. Встановлено, що обчислення доходу виконується для умови, що господарські зобов’язання з постачання вказаної товарної продукції завершуються у платника на базових умовах – склад готової продукції гірничодобувного підприємства. Фактична ціна реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин розраховується як співвідношення: суми доходу, отриманого (нарахованого) від реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин, що визначається відповідно до ст. 11 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств", до обсягу (кількості) реалізованих у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин, що визначається за даними бухгалтерського обліку запасів готової продукції платника. Сума доходу від реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин зменшується на суму витрат пов’язаних з доставкою (перевезенням, транспортуванням) корисних копалин споживачу в розмірах, установлених у договорі купівлі-продажу згідно з умовами постачання. Для обчислення розрахункової вартості видобутих корисних копалин необхідною умовою є факт їх відвантаження у звітному (податковому) періоді, як готової (товарної) продукції. При цьому, суми коштів, що: отримані платником кошти у попередніх (податкових) періодах у формі попередньої оплати (авансово) за відвантажену у звітному (податковому) періоді готову (товарну) продукцію (видобуті корисні копалини) використовуються для обчислення фактичної ціни реалізації видобутих корисних копалин у такому періоді, зменшений на суму витрат, пов’язаних з доставкою; не отримані платником кошти у звітному (податковому) періоді за відвантажену у звітному (податковому) періоді готову (товарну) продукцію (видобуті корисні копалини) використовуються для обчислення фактичної ціни реалізації видобутих корисних копалин у такому періоді у розмірі, що відповідає договору купівлі-продажу (іншого господарського договору про перехід права власності від платника до іншого суб’єкта цивільних відносин) на умовах склад готової продукції гірничодобувного підприємства. Отже, вартість одиниці видобутих корисних копалин за фактичною ціною реалізації - визначається відповідно до положень пунктів 5 - 7 Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 264.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.