Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 І. Який у 2010 році порядок обчислення податкових зобов’язань платежів за користування надрами, у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до абсолютних (за одиницю видобутих або погашених запасів корисних копалин)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок справляння платежів за користування надрами, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N 264 із змінами і доповненнями (далі - Порядок N 264). Платежі справляються із суб'єктів господарювання, які здійснюють видобування корисних копалин або геологічне вивчення надр з подальшою дослідно-промисловою розробкою (п.2 Порядку N 264 ). Об'єктом справляння платежу є обсяг (кількість) погашених або видобутих корисних копалин, який визначається платником за відповідною інструкцією, затвердженою Мінприроди (п.3 Порядку N 264). У разі застосування базових нормативів платежів, що належать до абсолютних (тобто для видобутих та погашених запасів) податкові зобов'язання з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин за звітний період обчислюються за формулою згідно з п.14 Порядку N 264, як алгебраїчний добуток таких показників: обсяг (кількість) видобутих (погашених) корисних копалин у податковому (звітному) періоді (в одиницях маси або об'єму); величина визначеного в абсолютних значеннях базового нормативу платежів для видобування корисних копалин; коефіцієнт, зазначений у додатку до Порядку № 264. Пунктом 7 розділу II Закону України від 3 червня 2008 року N 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі - Закон N 309) запроваджені базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком N 1 до цього Закону, що є його невід'ємною частиною. Базові нормативи платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, що належать до абсолютних, встановлені у додатку N 1 до Закону № 309 за одиницю видобутих корисних копалин або одиницю погашених запасів корисних копалин в залежності від виду корисної копалини. (Продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.