Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який у 2010 році порядок обчислення податкових зобов’язань платежів за користування надрами, у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до абсолютних (за одиницю видобутих або погашених запасів корисних копалин)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див.І) Повна: Статтею 9 Закону України від 27 квітня 2010 року N 2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (далі - Закон N 2154) установлено, що у 2010 році до базових нормативів, визначених у додатку N 1 до Закону N 309, що належать до абсолютних величин, із застосуванням коефіцієнта, який діяв у 2009 році (1,439), застосовується коефіцієнт 1,143 та запроваджується базовий норматив платежів за користування надрами для видобування глинистих порід у розмірі 5 відсотків до вартості таких видобутих порід, замість нормативів у абсолютних величинах. Відповідно до пункту 1 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону N 2154 стаття 9 застосовується з дня його опублікування, тобто з 30 квітня 2010 року. Пунктом 9 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 20 травня 2010 року N 2275-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", який набрав чинності з дня опублікування цього Закону, тобто з 16 червня 2010 року, установлено, що у 2010 році не застосовуються коефіцієнти (1,439 та 1,143), що встановлені статтею 9 Закону N 2154 до нормативів платежів за користування надрами для видобування доломіту, піску формувального, сировини високоглиноземної, за винятком глин (кіаніту (дистену), силіманіту, ставроліту), вапняку (флюсового), які встановлені у додатку 1 до Закону N 309.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.