Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 12.05.2010 За якою формою подавати розрахунок платежів за користування надрами для видобування корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Справляння платежів за користування надрами регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N264 "Про заходи щодо справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин" із змінами та доповненнями (далі - Постанова N 264, Порядок N 264). Згідно з пунктом 3 Постанови N264 Порядок справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.97 N1014, втратив чинність (далі - Постанова N 1014, Порядок N 1014). У результаті, втратили чинність також і форми розрахунків для відповідних видів корисних копалин, наведені у додатках до пункту 6.3 Інструкції про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету України по геології і використанню надр, Міністерства праці та соціальної політики України від 30.12.97 N 207/472/51/157, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.01.98 за N 20/2460, яка затверджена на виконання пункту 4 Постанови N1014. При цьому абзацом першим пункту 15 Порядку N 264 визначено, що платник подає податкові розрахунки за встановленою ДПА України формою, тоді, як пунктом 18 Порядку N1014 встановлено, що розрахунок платежів здійснюється згідно з інструкцією про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин. При цьому в додатках 2, 4, 6, 8, 12 до пункту 6.3 Інструкції про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету України по геології і використанню надр, Міністерства праці та соціальної політики України від 30.12.97 N 207/472/51/157, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.01.98 за N20/2460, затверджені форми розрахунків для відповідних видів корисних копалин. Підпунктом "з" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України від 21 грудня 2000 року N2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями (далі - Закон N2181) визначено, що центральний контролюючий орган оприлюднює нові форми обліку та звітності у разі зміни форми податкового обліку чи обов'язкової податкової звітності внаслідок зміни правил оподаткування. податковою адміністрацією України розроблено форму розрахунку зобов'язань з платежів за користування надрами, яка знаходяться на затвердженні у відповідних міністерствах та відомствах. Абзацом другим підпункту ”з” підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону N2181 встановлено, що платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов'язкового платежу). З огляду на викладене, ДПА України рекомендує платникам при визначенні податкових зобов'язань з платежів за користування надрами застосовувати форму податкового розрахунку, що наведена у листі ДПА України 24.04.08 №8681/7/15-0617.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.