Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 12.05.2010 За якою формою подається розрахунок зобов’язань з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, якщо платник податків виявив факт помилкового заповнення податкового зобов'язання за попередні звітні періоди (з прийнят

Надрукувати документ
25.08.2011

Підпунктом "з" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України від 21.12.2000 N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (далі - Закон N 2181) визначено, що центральний контролюючий орган оприлюднює нові форми обліку та звітності у разі зміни форми податкового обліку чи обов'язкової податкової звітності внаслідок зміни правил оподаткування. До затвердження форми розрахунку зобов’язань з платежів за користування надрами, що відповідатиме нормам чинних правил оподаткування, відповідно до вимог постанови КМУ від 26.03.2008 року №264 „Про заходи щодо справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин”, ДПА України листами від 24.04.2008 року №8681/7/15-0917 та від 16.07.2008 року №14199/7/15-0617, запропоновано форму податкового розрахунку. Форму поuacдаткового розрахунку розміщено на веб-сайті ДПА України – www.sta.gov.ua/tax або у журналі „Вісник податкової служби України” за квітень 2008 р., № 16 (491), с. 22 . Відповідно до п. 5.1 ст. 5 Закону №2181, якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок. Платник податків має право не подавати такий розрахунок якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Форма уточнюючих розрахунків визначається у порядку, встановленому для податкових декларацій. Враховуючи вищевикладене, платник податків, який виявив факт помилкового заповнення податкового зобов'язання за попередні звітні періоди, може подати уточнюючий розрахунок (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 Закону№2181). Запропонована ДПА України форма поuacдаткового розрахунку з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин передбачає подання наступних видів розрахунку: - звітного ; - нового звітного; - уточнюючого. Виходячи з вищевикладеного СГД, які виявили факт помилкового заповнення податкового зобов'язання за попередні звітні періоди, подають уточнюючий розрахунок за запропонованою ДПА України формою.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.