Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 12.05.2010 Якщо форма податкового розрахунку з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин не затверджена наказом ДПА України, чи є правомірним надання розрахунку за незатвердженою формою?

Надрукувати документ
25.08.2011

Абзацом другим підпункту „з” підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями передбачено, що платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов’язкового платежу). При цьому, звіт за іншою формою подається разом із поясненням мотивів його складення. Отже, у разі, якщо форма розрахунку податкових зобов’язань не затверджена наказом ДПА України, то платник має право подати податковий звіт за іншою формою. У поточному році, у зв’язку із не затвердженням форми розрахунку податкових зобов’язань з платежів за користування надрами, ДПА України з метою уніфікації можливих форм розрахунків платників, запропонувала платникам використовувати проект розробленого розрахунку. Одночасно повідомляємо, що ДПА України подано до Кабінету Міністрів України проект постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Порядку справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, який має виправити неузгодженості пунктів 7 та 14 чинного Порядку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.