Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 12.05.2010 Дохід отриманий від реалізації корисної копалини (рядок 4 розрахунку з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин) зазначається з урахуванням чи без урахування ПДВ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N264 із змінами та доповненнями. ДПА України рекомендує платникам при визначенні податкових зобов'язань з платежів за користування надрами застосовувати форму податкового розрахунку, що наведена у листі ДПА України 24.04.08 №8681/7/15-0617. Рядок 4 „Дохід отриманий від реалізації корисної копалини” податкового розрахунку з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин заповнюється у відповідності до ст.11 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР із змінами та доповненнями). Таким чином, у рядку 4 „Дохід отриманий від реалізації корисної копалини” податкового розрахунку з платежів за користування надрами для видобування корисних копалин зазначається сума доходу від реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин без урахування ПДВ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.