Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Які у 2010 році застосовуються коефіцієнти до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, які належать до абсолютних величин, при складанні розрахунків платежів за користування надрами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: (початок див.І) Пункт 9 розділу II "Прикінцеві положення" Закону N 2275 набирає чинності з дня опублікування цього Закону, тобто з 16 червня 2010 року. Тобто, при визначенні податкових зобов'язань починаючи з 16 червня 2010 року до нормативів платежів за користування надрами для видобування перелічених вище корисних копалин, коефіцієнти 1,439 та 1,143 у 2010 році не застосовуються. Таким чином, за I квартал 2010 року подаються до органів державної податкової служби розрахунки платежів за користування надрами для видобування корисних копалин із застосуванням коефіцієнта 1,439 до базових нормативів, які належать до абсолютних величин. За ІІ квартал 2010 року платники, які видобувають доломіт, пісок формувальний, сировину високоглиноземну, за винятком глин (кіаніту (дистену), силіманіту, ставроліту), вапняку (флюсового) подають три розрахунки по платежах за користування надрами, тобто починаючи з 1 квітня по 29 квітня 2010 року до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, встановлених для цих корисних копалин, застосовується коефіцієнт 1,439, з 30 квітня по 15 червня 2010 року - 1,6448 (добуток коефіцієнтів 1,439 х 1,143), а з 16 червня 2010 до 1 липня 2010 ці коефіцієнти не застосовуються до базових нормативів платежів. Інші платники платежів за користування надрами для видобування корисних копалин за II квартал 2010 року подають два розрахунки з платежу, тобто починаючи з 1 квітня по 29 квітня 2010 року до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, які належать до абсолютних величин застосовується коефіцієнт 1,439, а з 30 квітня по 1 липня 2010 року - 1,6448 (добуток коефіцієнтів 1,439 х 1,143). За ІІІ та ІV квартали 2010 року платники платежів за користування надрами для видобування корисних копалин подають один розрахунок з платежу із застосуванням коефіцієнту - 1,6448 (добуток коефіцієнтів 1,439 х 1,143) до базових нормативів платежів за користування надрами для видобування корисних копали, які належать до абсолютних величин. При цьому, платники, які видобувають доломіт, пісок формувальний, сировину високоглиноземну, за винятком глин (кіаніту (дистену), силіманіту, ставроліту), вапняку (флюсового) за ІІІ та ІV квартали 2010 року подають один розрахунок з платежу без застосування коефіцієнтів до базових нормативів для зазначених корисних копали.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.