Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Звільнення від сплати »

Діє до 16.06.2010 Чи є пільги щодо плати за користування надрами та збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету при виконанні робіт суб’єктом господарювання – ЮО по ліквідації наслідків стихійного лиха 23- 27 липня 2008 ро

Надрукувати документ
25.08.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2008 р. N 691 "Про доповнення Порядку надання у 2008 році спеціальних дозволів на користування надрами" доповнено Порядок надання у 2008 році спеціальних дозволів на користування надрами, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2008 р. N 273, в частині надання дозволу без проведення аукціону, а саме пп. пп.15 п.7 - геологічне вивчення та видобування корисних копалин місцевого значення, придатних для використання як будівельна сировина, з ділянок надр, що розташовані в межах Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, для ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23- 27 липня 2008 року. Відповідно до пункту 2 статті 31 Кодексу України про надра платежі за користування надрами за видобування корисних копалин місцевого значення та за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин стовідсотково спрямовується у бюджети Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя. Статтею 1 Закону України від 25 червня 1991 № 1251-ХІІ "Про систему оподаткування" із змінами та доповненнями встановлено, що встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів, а також пільг їх платникам здійснюються Верховною Радою України, Верховною Радою Автономної Республіки Крим і сільськими, селищними, міськими радами відповідно до цього Закону, інших законів України про оподаткування. Верховна Рада Автономної Республіки Крим і сільські, селищні, міські ради можуть встановлювати додаткові пільги щодо оподаткування у межах сум, що надходять до їх бюджетів. Враховуючи вищевикладене, пільги щодо збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, при виконанні робіт суб’єктом господарювання – юридичною особою по ліквідації наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року законодавством України не встановлено. По платежах за користування надрами за корисні копалини місцевого значення пільги можуть бути надані місцевими органами влади у межах сум, що надходять до їх бюджетів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.