Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Платежі за користування надрами для видобування корисних копалин » Інші питання »

Діє до 01.01.2011 Яким органом здійснюється ведення державного реєстру податкових обмежень та обтяжень та куди необхідно звернутися для отримання довідки з державного реєстру податкових обмежень та обтяжень (з метою отримання спеціальних дозволів на корис

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року № 596 "Про затвердження Порядку надання у 2010 році спеціальних дозволів на користування надрами" для отримання у 2010 році спеціальних дозволів на користування надрами разом із заявою про надання дозволу на користування надрами без проведення аукціону необхідно надати відомості щодо податкового боргу, його розмір та оригінал довідки з державного реєстру податкових обмежень та обтяжень. Згідно із положеннями п.8.1 ст.8 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями з метою захисту інтересів бюджетних споживачів активи платника податків, що має податковий борг, передаються у податкову заставу. Право податкової застави виникає згідно із законом та не потребує письмового оформлення. Статтею 37 Закону України від 18 листопада 2003 року №1255-ІУ "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень" із змінами та доповненнями (далі – Закон №1255) визначено, що податкова застава є одним із видів публічних обтяжень. Відповідно до ст.37 Закону № 1255 публічне обтяження набирає чинності з моменту його реєстрації в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Правовий режим реєстрації обтяжень регулюється зазначеним Законом № 1255, постановою Кабінету Міністрів України від 5.липня 2004 року № 830 „Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна” (далі - Постанова № 830), наказом Мін’юсту України від 29.07.04 № 73/5 „Про затвердження Інструкції про порядок ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна та заповнення заяв”. Реєстрація податкової застави проводиться державним підприємством „Інформаційний центр” Міністерства юстиції України та його філіями, до якого необхідно звертатися у разі необхідності отримання довідки з державного реєстру обтяжень.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.