Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Ставки плати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Які коригуючі коефіцієнти застосовуються до ставок плати за користування надрами для видобування корисних копали?

25.08.2011

Пунктом 263.10 статті 263 Податкового кодексу України до ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин передбачено застосування коригуючих коефіцієнтів, які визначаються залежно від виду корисної копалини (мінеральної сировини) та умов її видобування. Вид корисної копалини (мінеральної сировини) та умови її видобування зазначається у акті про надання гірничого відводу та спеціальному дозволі на користування надрами.

Читати далі »

Які ставки встановлені по платі за користування надрами для видобування корисних копалин та чи проводиться їх індексація?

25.08.2011

Пунктом 263.9 статті 263 розділу ХІ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) встановлені ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин в залежності від виду корисної копалини: у гривнях (абсолютних значеннях) за одиницю погашених запасів корисних копалин або одиницю видобутих корисних копалин та відсотках (відносних значеннях) від вартості видобутих корисних копалин. Індексація ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин у рік запровадження Кодексу не проводиться. При цьому, щорічно будуть вноситись зміни до Кодексу щодо ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції з плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Читати далі »

З якого періоду 2011 року застосовуються зміни до ставок з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у зв’язку з прийняттям Закону України від 19.05.11 №3387-VI?

25.08.2011

Зміни до ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин, у зв’язку з прийняттям Закону України від 19.05.11 №3387-VI, застосовуються з 1 липня 2011 року (тобто, з ІІІ кварталу 2011 року).

Читати далі »