Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Ставки плати »

З якого періоду 2011 року застосовуються зміни до ставок з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у зв’язку з прийняттям Закону України від 19.05.11 №3387-VI?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно п. 263.9. ст.263 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-ІV із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), встановлено ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин. Розділом І Закону України від 19 травня 2011 року № 3387-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур" (далі – Закон №3387) внесено зміни в ПКУ до п.263.9. ст.263 "Ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин" ПКУ. Відповідно до прикінцевих положень Закону №3387 цей Закон набирає чинності з 1 числа місяця, що настає за місяцем, в якому він опублікований. Закон №3387 офіційно опубліковано в Урядовому кур'єрі 17.06.2011 N 109. Отже, зміни до ставок по платі за користування надрами для видобування корисних копалин, у зв’язку з прийняттям Закону України від 19.05.11 №3387-VI, застосовуються з 1 липня 2011 року (тобто, з ІІІ кварталу 2011 року).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.