Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення та сплати »

І. Який коефіцієнт рентабельності гірничодобувного підприємства застосовується у 2011 році при обчисленні податкових зобов’язань із плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із пп.263.6.1 п.263.6 ст.263 розділу ХІ „Плата за користування надрами” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) вартість відповідного виду видобутої у податковому (звітному) періоді корисної копалини (мінеральної сировини) обчислюється платником для кожної ділянки надр на базових умовах поставки (склад готової продукції гірничодобувного підприємства) за більшою з таких її величин: за фактичними цінами реалізації відповідного виду видобутої корисної копалини (мінеральної сировини); за розрахунковою вартістю відповідного виду видобутої корисної копалини (мінеральної сировини). Відповідно до пп.263.6.9 п.263.6 ст.263 ПКУ розрахункова вартість одиниці відповідного виду видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) обчислюється за наведеною формулою, що враховує коефіцієнт рентабельності гірничодобувного підприємства, обчислений у матеріалах геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр, затверджених Державною комісією України по запасах корисних копалин (десятковий дріб). Статтею 45 Кодексу України про надра від 27 липня 1994 року №132/94-ВР із змінами та доповненнями визначено, що державна експертиза та оцінка запасів корисних копалин для визначення промислової цінності родовищ і оцінки запасів корисних копалин по кожному родовищу полягає у встановленні кондицій на мінеральну сировину, що становлять сукупність вимог до якості і кількості корисних копалин, гірничо-геологічних та інших умов розробки родовища.При цьому, встановлено, що запаси корисних копалин розвіданих родовищ, а також запаси корисних копалин, додатково розвіданих у процесі розробки родовищ, підлягають експертизі та оцінюються Державною комісією України по запасах корисних копалин (далі – ДКЗ) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Відповідно до повноважень, що визначені у Положенні про Державну комісію України по запасах корисних копалин затверджених, постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2000 року № 1689 із змінами та доповненнями, ДКЗ виконує експертизу геологічної інформації з обчислення запасів корисних копалин і затверджує фінансово – економічні показники гірничодобувного підприємства, зокрема, проектний коефіцієнт рентабельності продукції гірничодобувного підприємства (промислу) (далі -КРП), що обчислюється відповідно до абз.19 п.2 Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 травня 1997 року № 432 із змінами та доповненнями (далі –Класифікація). Відповідно до абз.6 п.3 Класифікації ключовою ознакою видобувних балансових запасів корисних копалин ділянок надр визначено, що рентабельність виробничої діяльності гірничодобувного підприємства (промислу), що проектується, визначена ДКЗ, перевищує ставку рефінансування Національного банку за умови раціонального використання технічних засобів і технологій та дотримання вимог щодо охорони надр і навколишнього природного середовища. Державна комісія України по запасах корисних копалин при Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України листом від 18.06.09 N 335/07 повідомила, що до проведення державної експертизи матеріалів геолого-економічного вивчення запасів корисних копалин родовища слід користуватись тимчасовим КРП, що встановлюється для всіх рентабельно працюючих гірничодобувних підприємств, рівним 0,2. (продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.