Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок обчислення та сплати »

II Як обчислюються податкові зобов’язання платежів за користування надрами, у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних?

Надрукувати документ
25.08.2011

Повна: Обсяг (кількість) погашених запасів корисних копалин визначається платником самостійно з дотриманням вимог актів законодавства з питань гірничого нагляду за раціональним використанням надр. Залежно від відповідного виду погашених запасів корисних копалин їх кількість визначається в одиницях маси або об'єму (пп.263.8.2 п.263.8 ст.263 ПКУ). Форма Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1013. До Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних додається додаток 2, які є його невід'ємною частиною. Перелік категорій запасів корисних копалин ділянок надр, що визначають об'єкт оподаткування платою за користування надрами для видобування корисних копалин (додаток № 3) не заповнюється, тому що він носить інформаційний характер для заповнення додатку 2 до податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин. Додаток 2 складається платником окремо: для кожної категорії запасів корисних копалин, що визначають об'єкт оподаткування, з яких платником видобуто такі корисні копалини; для кожного виду корисних копалин, назва яких зазначається платником у рядку 3.3 цього додатка у випадку обчислення податкових зобов'язань для такого виду корисних копалин, для якого ставка плати встановлена для вартості видобутих корисних копалин. У додатку 2 підлягають заповненню всі рядки усіх розділів з урахуванням приміток. У разі не заповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються. Також, з метою упередження помилкового визначення назв корисних копалин, зокрема у разі застосування базових нормативів платежів, що належать до відносних, ДПА України розробила еталонний довідник назв корисних копалин (далі – Довідник), у якому запропоновано платникам, які подають Податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин на паперових носіях або із застосуванням програмних продуктів, в рядку 3.2 додатка 2 до Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, першою зазначати величину п'ятизначної графи "KOD" Довідника для відповідної назви корисної копалини, що визначена у таблиці ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин у п.263.9 ст.263 ПКУ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.