Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок подання розрахунків »

Чи подається платником плати за користування надрами для видобування корисних податковий розрахунок по цій платі, за звітний період в якому відсутній об’єкт оподаткування (не було діяльності) та який порядок заповнення в цьому випадку податкового розрахун

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.48.1 ст.48 розділу І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями п. 46.5 ст. 46 ПКУ та чинному на час її подання. Форма податкової декларації повинна містити необхідні обов’язкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору. Обов’язкові реквізити - це інформація, яку повинна містити форма податкової декларації та за відсутності якої документ втрачає визначений цим Кодексом статус із настанням передбачених законом юридичних наслідків (п.48.2 ст.48 ПКУ). Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до ПКУ незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді (п.49.2 ст.49 ПКУ). Форма податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1013. До податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин додаються додатки 1 - 3, які є його невід'ємною частиною, а саме: розрахунок податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки в абсолютних значеннях) (додаток №1); розрахунок податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках) (додаток №2); перелік категорій запасів корисних копалин ділянок надр, що визначають об'єкт оподаткування платою за користування надрами для видобування корисних копалин (додаток № 3). Таким чином, незалежно від того, чи провадив суб’єкт господарювання господарську діяльність у звітному періоді він зобов’язаний за кожний звітний період (квартал) подавати податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та додатки, які є їх невід'ємною частиною, оскільки він є платником цієї плати. У податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та додатках до нього підлягають заповненню обов’язкові реквізити та всі рядки усіх розділів з урахуванням приміток. У разі не заповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються. Податковий розрахунок з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та додаток 1 і додаток 2 до нього повинні бути підписані керівником (або фізичною особою-підприємцем) та головним бухгалтером.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.