Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок подання розрахунків »

І.Який порядок заповнення додатку 2 та додатку 3 до податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Форма податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1013. До податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – податковий розрахунок) додаються додатки 1 - 3, які є його невід'ємною частиною, а саме: розрахунок податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки в абсолютних значеннях) (додаток №1); розрахунок податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках) (додаток №2); перелік категорій запасів корисних копалин ділянок надр, що визначають об'єкт оподаткування платою за користування надрами для видобування корисних копалин (додаток № 3). Додаток 3 не заповнюється, тому що він є інформаційним для заповнення додатка 2. У додатку 2 зазначається порядковий номер за рік, який відповідає порядковому номеру за рік податкового розрахунку, який зазначається послідовно наростаючим числом від кількості поданих податкових розрахунків. Платник в період календарного року, подаючи кожний наступний податковий розрахунок як звітний, звітний новий, уточнюючий до органів ДПС, збільшує її порядковий номер. Номер розрахунку податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках) у додатку 2 зазначається в залежності від кількості додатків 2 до податкового розрахунку, що подається. Додаток 2 складається платником окремо: для кожної категорії запасів корисних копалин, що визначають об'єкт оподаткування, з яких платником видобуто такі корисні копалини; для кожного виду корисних копалин, назва яких зазначається платником у рядку 3.3 цього додатка у випадку обчислення податкових зобов'язань для такого виду корисних копалин, для якого ставка плати встановлена для вартості видобутих корисних копалин. У додатку 2 підлягають заповненню всі рядки усіх розділів з урахуванням приміток. У разі не заповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються. Зокрема, у додатку 2 зазначається у: рядку 2 - номер рядка додатку 3 кожної відповідної категорії запасів корисних копалин, за якою обчислюється податкове зобов’язання; рядку 3.1 - назва корисної копалини відповідно до спеціального дозволу. У випадку зазначення у дозволі декількох видів корисних копалин складається окремий розрахунок, у якому зазначається один із видів корисних копалин, за яким визначається зобов'язання у такому додатку, тобто складається стільки розрахунків (додатків 2) скільки зазначено у дозволі видів корисних копалин; (Продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.