Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Порядок подання розрахунків »

Який порядок подання та заповнення Розрахунку та додатків до нього у випадку видобування декількох видів корисних копалин в межах однієї ділянки надр, у тому числі на які видано окремі дозволи?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 263.11.1 п.263.11 ст.263 розділу ХІ „Плата за користування надрами” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник плати за користування надрами для видобування корисних копалин до закінчення визначеного розділом ІІ ПКУ граничного строку подання податкових розрахунків за податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу, подає за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин органу державної податкової служби: -за місцезнаходженням у межах території України ділянки надр, з якої видобуті корисні копалини; -за місцем обліку платника у разі розміщення ділянки надр, з якої видобуто корисні копалини, в межах континентального шельфу та/або виключної (морської) економічної зони України. У разі якщо місце обліку платника не збігається з місцезнаходженням у межах території України ділянки надр, з якої видобуто корисні копалини, копія податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин подається органу державної податкової служби за місцем обліку платника (пп. 263.11.2 п.263.11 ст.263 ПКУ). Форма Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1013. Податковий розрахунок подається платником починаючи з календарного кварталу, що настає за кварталом, у якому такий платник отримав дозвіл на початок (продовження) виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об’єкта (пп. 263.11.3 п.263.11 ст.263 ПКУ). Враховуючи вищевикладене, суб’єкт господарювання, який отримав спеціальний дозвіл на користування надрами і видобуває декілька видів корисних копалин у межах однієї ділянки надр, подає податковий розрахунок з плати за користування надрами разом із відповідними додатками у яких визначаються зобов’язання за кожним із видів корисних копалин. У випадку отримання спеціальних дозволів окремо на кожний вид корисної копалини, тоді суб’єкт господарювання подає стільки податкових розрахунків з відповідним додатком, скільки отримано спецдозволів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.