Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи передбачено Податковим кодексом України збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету?

25.08.2011

Окремий збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету не предбачено Податковим кодексом України, але ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин, зазначені в п. 263.9 ст. 263 розділу XI Податкового кодексу України, відповідають сумарній величині базових нормативів платежів за користування надрами, затверджених додатком 1 до Закону України від 3 червня 2008 року № 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" та нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року № 115, із застосуванням коефіцієнтів, які діяли у 2010 році.

Читати далі »

Чи повинен надрокористувач мати спеціальний дозвіл на користування надр та яка організація надає такі дозволи?

25.08.2011

Надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр. Спеціальні дозволи на користування надрами надаються переможцям аукціонів, крім випадків, визначених Кабінетом Міністрів України, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з геологічного вивчення та забезпечення раціонального використання надр, і питання щодо їх надання не належать до компетенції органів ДПС.

Читати далі »