Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами для видобування корисних копалин » Інші питання »

Чи передбачено Податковим кодексом України збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 9 розділу І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі - ПКУ) визначено перелік загальнодержавних податків і зборів та статтею 10 ПКУ перелік місцевих податків і зборів. Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету не передбачено статтями 9 та 10 ПКУ. При цьому, ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин, зазначені в п. 263.9 ст. 263 розділу XI ПКУ, відповідають сумарній величині базових нормативів платежів за користування надрами, затверджених додатком 1 до Закону України від 3 червня 2008 року № 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" та нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року № 115, із застосуванням коефіцієнтів, які діяли у 2010 році.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.