Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Платники »

Діє до 01.01.2011 Як що суб’єктом господарської діяльності використовуються підземні споруди на глибині до або понад 20 м., збудованих відкритим способом, як справляється плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копа

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4 Порядку справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року №1682 із змінами і доповненнями, не справляється плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин: - за використання підземних споруд на глибині не більше 20 м., збудованих відкритим способом без засипання або з наступним ґрунтовим засипанням. Таким чином, суб’єкт господарської діяльності, використовуючи підземні споруди на глибині понад 20 м., збудованих відкритим способом без засипання або з наступним ґрунтовим засипанням, є платником плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.