Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Нормативи платежів »

Діє до 01.01.2011 Чи повинно підприємство проводити щорічну індексацію нормативів плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин у 2009 році?

Надрукувати документ
25.08.2011

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2003 року № 1735 “Про проведення індексації нормативів плати (збору) за використання природних ресурсів” регламентує проведення щороку наростаючим підсумком індексації нормативів збору за формулою: Ні = Нп х Іц/100, де Ні - проіндексований норматив плати (збору) у поточному році, гривень за 1 куб. метр (1 тонну; 1 кілограм; 1 грам); Нп - норматив плати (збору) у попередньому році, гривень за 1 куб. метр (1 тонну; 1 кілограм; 1 грам); Іц - індекс цін виробників промислової продукції у попередньому році, відсотків. Нормативи плати за користування надрами в цілях, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року №1682 із змінами та доповненнями підлягають індексації. Згідно з інформацією, наданою Державним комітетом статистики України, індекс цін виробників промислової продукції у 2003 році становив 111,1%, у 2004 році – 124,1%, у 2005 році - 109,5%, у 2006 році – 114,1%, у 2007 році – 123,3% та у 2008 році становить 123,0 відсотка. Слід зазначити, що форма розрахунку плати за користування надрами, в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, не передбачає застосування індексу цін виробників промислової продукції до річних нормативів плати за користування надрами. У зв'язку з цим у колонці 4 "Річний норматив плати" рекомендуємо проставляти норматив плати з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції. Річний норматив плати, з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції, повинен містити стільки знаків після коми, скільки містила його початкова величина, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами. Зазначені роз’яснення були надані листами ДПА України від 16.04.08 №7931/7/15-0917 „ Про особливості справляння у 2008 році платежів за користування надрами та збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету” та від 03.02.09 №1953/7/15-0917 „Про особливості справляння у 2009 році платежів за користування надрами та збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.