Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обчислення плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у випадку неповного заповнення підземного простору природним газом, а саме: плата справляється за повний активний об’єм чи за

Надрукувати документ
25.08.2011

Справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, регламентується Порядком справляння плати за користування надрами в цілях, не пов‘язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року №1682 із змінами та доповненнями, та Інструкцією про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженою наказом Мінекології, Мінфіну, ДПА України та Мінпраці від 08.02.01 № 37/45/73/44 із змінами та доповненнями (далі –Інструкція). Згідно з п.3.1 Інструкції об’єктом справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, для зберігання природного газу та газоподібних продуктів є активний об’єм зберігання газу в пористих чи тріщинуватих геологічних утвореннях (пластах - колекторах). Відповідно до п. 3.3 Інструкції, обсяги використання підземного простору (ділянок) надр визначаються згідно з наданим гірничим відводом за даними проектної документації на підземні споруди на користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, проектно-кошторисної документації, технічних паспортів на підземні споруди, не пов'язані з видобуванням корисних копалин, та договорів оренди, інвентарних карток обліку основних засобів тощо.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.