Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Порядок обчислення платежів »

Діє до 01.01.2011 І. Який у 2010 році порядок обчислення плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин (нормативи, індексація)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Справляння плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, регламентується відповідним Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року N 1682 "Про плату за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин" із змінами та доповненнями (далі - Постанова N 1682), та Інструкцією про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженою спільним наказом Мінекології України, Мінфіну України, ДПА України та Мінпраці України від 08.02.01 N 37/45/73/44 із змінами та доповненнями (далі – Інструкція). Відповідно до п.5.1 Інструкції сума плати визначається платниками самостійно і обчислюється щороку: для зберігання природного газу та газоподібних продуктів - виходячи з активного об'єму зберігання газу в пористих чи тріщинуватих геологічних утвореннях (пластах-колекторах) та річних нормативів плати – фіксованої суми в гривнях за тисячу кубічних метрів активного об’єму використання підземного простору надр; для зберігання нафти та інших рідких нафтопродуктів - виходячи з об'єму спеціально створених та існуючих гірничих виробок (відпрацьованих і пристосованих), а також природних порожнин (печер) та річних нормативів плати – фіксованої суми в гривнях за кубічний метр використання підземного простору; для витримування виноматеріалів, виробництва і зберігання винопродукції, вирощування грибів, овочів, квітів та інших рослин, зберігання харчових продуктів, промислових та інших товарів, речовин і матеріалів, провадження іншої господарської діяльності - виходячи з площі підземного простору спеціально створених та існуючих гірничих виробок (відпрацьованих і пристосованих), а також природних порожнин (печер) та річних нормативів плати – фіксованої суми в гривнях за квадратний метр використаного підземного простору. У 2010 році нормативи плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, затверджені постановою N 1682, підлягають індексації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2003 року N 1735 "Про проведення індексації нормативів плати (збору) за використання природних ресурсів". (продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.