Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання розрахунку плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.6.1 Інструкції про порядок обчислення i справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України, ДПА України, Мінфіну України, від 08.02.01 №37/45/73/44 із змінами і доповненнямі, (далі – Інструкція №37) базовий податковий (звітний) період для плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, дорівнює календарному кварталу. Розрахунок плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, складається і подається платниками до органів державної податкової служби за місцезнаходженням ділянки надр протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. Якщо останній день строку подання розрахунку плати припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку подання вважається наступний за вихідним або святковим робочий день. Згідно із п.6.3 Інструкції №37 розрахунок плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, складається за формою, що наведена у додатку 3. Відповідно до п.6.5 Інструкції №37, суб'єкт господарської діяльності, що обліковується як платник податків і зборів (обов'язкових платежів) в органі державної податкової служби іншого району (міста), ніж місцезнаходження ділянки надр, додатково протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, подає (надсилає) копію розрахунку до органу державної податкової служби, в якому він зареєстрований, з відміткою органу державної податкової служби, який прийняв оригінал розрахунку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.