Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках платником подається новий (уточнюючий) розрахунок плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин і як його заповнити?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п.6.1 Інструкції про порядок обчислення i справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, затвердженої наказом Мінекоресурсів України, Мінфіну України, ДПА України, Мінпраці України від 08.02.01 №37/45/73/44 із змінами і доповненнями, (далі – Інструкція) базовий податковий (звітний) період для плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, дорівнює календарному кварталу. У разі, коли в майбутніх податкових періодах платник самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданому ним розрахунку плати, такий платник зобов'язаний подати новий (уточнений) розрахунок плати, що містить виправлені показники. Додатком 3 Інструкції №37 наведено заповнення розрахунку плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, зокрема: 1. У спеціальному полі для службових відміток про вид розрахунку, яке розміщене у верхній частині першої сторінки розрахунку праворуч від відмітки про одержання, у рядку "Загальний розрахунок", у разі подання нового (уточненого) розрахунку, що містить виправлені показники, позначки у рядку не проставляються. У рядку "Новий (уточнений) розрахунок" проставляється позначка (Х), якщо подається новий (уточнений) розрахунок плати, що містить виправлені показники; 2. У рядку 08 проставляється сума плати за звітний квартал, яка становить одну четверту суми плати, розрахованої за річним нормативом плати, тобто значення рядка 07 поділене на 4; 3. Рядки 09 - 13 заповнюються у разі подання нового (уточненого) розрахунку плати, що містить виправлені показники, з використанням показників загального розрахунку за відповідний період; 4. У рядку 09 - проставляється показник рядка 08 загального розрахунку за період, показники якого виправляються; 5. У рядку 10 - проставляється різниця значень рядків 08 і 09 нового (уточненого) розрахунку плати, що містить виправлені показники; 6. У рядку 11 -проставляється різниця значень рядків 09 і 08 нового (уточненого) розрахунку плати, що містить виправлені показники; 7. У рядку 12 - проставляється показник, який складає 5 відсотків показника за рядком 10 нового (уточненого) розрахунку плати, що містить виправлені показники; 8. У рядку 13 - платник стисло вказує причину, яка вплинула на розмір податкового зобов'язання за платою за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.