Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за порушення термінів сплати плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин?

25.08.2011

У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання по платі за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин протягом граничних строків, такий платник зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; - при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу; - при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу. Також нараховується пеня на суму податкового боргу із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за порушення терміну подання до органів ДПС розрахунку плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин?

25.08.2011

Платник податків, що не подає податкову декларацію (розрахунок) у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність у разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків, за неподання у встановлені строки розрахунку плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з вид

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків за неподання у встановлені строки податкової декларації, то додатково до штрафу, (за не подання у встановлені строки податкової декларації, платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку), платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкової декларації, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які штрафні санкції застосовуються до платника, якщо під час документальної перевірки виявлено заниження суми податкових зобов'язань, заявлених у розрахунку плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних к

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обов'язкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше п'ятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які штрафні санкції застосовуються до платника плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, якщо під час камеральної перевірки податкова служба виявляє арифметичні або методологічні помилки у под

25.08.2011

За результататами камеральної перевірки, внаслідок якої було виявлено арифметичну помилку, що призвела до заниження суми податкового зобов'язання по платі за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, до платника збору застосовується штраф у розмірі п'яти відсотків суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

Читати далі »