Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Якими нормативними документами регламентуеться порядок справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин?

25.08.2011

Порядок справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року №1682 із змінами та доповненнями. На виконання даної постанови наказом Міністерства екології та природних ресурсів України, ДПА України, Мінфіну України, Міністерства праці та соціальної політики України від 08.02.01 N37/45/73/44 затверджено Інструкцію про порядок обчислення і справляння плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин із змінами та доповненнями. В додатках 2-3 цієї Інструкції наведені форма розрахунку та приклади розрахунків плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин .

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках може бути скасований дозвіл на спеціальне використання надр?

25.08.2011

Дозвіл на спеціальне використання надр скасовується органом, що його видав, за поданням органу державної податкової служби у разі невнесення або внесення в неповному обсязі плати за користування надрами для видобування корисних копалин протягом шести місяців.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто здійснює контроль за справлянням плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин?

25.08.2011

Контроль за правильністю визначення обсягів використання надр в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, здійснюють органи державного гірничого нагляду в установленому порядку. Контроль за правильністю обчислення, своєчасністю і повнотою внесення до бюджетів плати здійснюють органи державної податкової служби. У разі використання надр в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, не за місцем реєстрації платника плати, перевірка, як правило, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням ділянки надр. У п'ятиденний термін після закінчення такої перевірки орган державної податкової служби направляє копію матеріалів перевірки тому органу державної податкової служби, в якому він зареєстрований як платник податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »