Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Бланки форми » Архів бланків » Податкова звітність » Ресурсні платежі »

Про затвердження форм податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води

Надрукувати документ
27.04.2009

Про затвердження форм податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 23 грудня 2008 року N 802

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 березня 2009 р. за N 251/16267

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", Закону України від 03.06.2008 N 309 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", статті 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", підпункту "ї" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форми податкових розрахунків:

збору за спеціальне водокористування в частині використання води, в тому числі використання води теплоелектростанціями з прямоточною системою водоспоживання, та використання поверхневих і підземних вод, які входять до складу напоїв;

збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики;

збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкових, службово-допоміжного і буксирного флотів), що додаються.

2. Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів) (Хоцянівська Н. В.):

2.1. Подати цей наказ на узгодження до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики;

2.2. Після узгодження з Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики подати цей наказ до Міністерства юстиції України в установленому порядку для державної реєстрації.

3. Департаменту інформатизаційно-аналітичного забезпечення (Шевченко С. С.) внести відповідні зміни до програмного забезпечення комп'ютерної обробки даних податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Чекашкіна С. В.

 

Голова 

С. В. Буряк 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр охорони навколишнього
природного середовища України 

 
Г. Філіпчук 

Міністр економіки України 

Б. М. Данилишин 

Перший заступник
Міністра фінансів України 

 
І. І. Уманський 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва 

 
 
О. Кужель 

 

 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.04.2009 р. N 7010/7/15-0617

Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі 

 

 

 

Про запровадження форм податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води

Державна податкова адміністрація України повідомляє, що наказом від 23.12.2008 N 802 "Про затвердження форм податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води" (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.03.2009 за N 251/16267) (далі - наказ 802) затверджено форми податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води.

Згідно з пунктом 3 Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року N 493/92 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" наказ N 802 набуває чинності через 10 днів після його реєстрації, тобто з 28 березня 2009 року. Тому форми податкових розрахунків збору за спеціальне водокористування в частині використання води, які затверджені цим наказом, подаються, починаючи з I кварталу 2009 року.

Наказом 802 затверджено такі форми податкових розрахунків:

за спеціальне водокористування в частині використання води, в тому числі використання води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання, поверхневих та підземних вод, які входять до складу напоїв;

за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики;

за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкових, службово-допоміжного і буксирного флотів).

При цьому підприємства гідроенергетики та водного транспорту, які використовують воду, вилучену з водних об'єктів та без її вилучення для потреб гідроенергетики та водного транспорту, відповідно складають два податкових розрахунки. Платники, що здійснюють спеціальне водокористування, зокрема в частині використання вод, які входять до складу напоїв, та теплоелектростанції з прямоточною системою водоспоживання складають один податковий розрахунок.

Програмне забезпечення по прийманню та обробці податкової звітності платників податків в органах ДПС буде доопрацьовано згідно наказу N 802 та надіслано окремо.

Зобов'язуємо довести цей лист до відома підпорядкованих структурних підрозділів для використання його в роботі, а також провести відповідну масово-роз'яснювальну роботу з платниками збору за спеціальне водокористування в частині використання води.

 

Заступник Голови 

С. В. Чекашкін 

 

 

 

 

 


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.